Disclaimer, wyłączenie odpowiedzialności

Wszystkie informacje zamieszczone na mojej stronie zostały zamieszczone w dobrej wierze, nie mniej pozostają moją subiektywną opinią i moimi subiektywnymi przemyśleniami na temat problematyki cukrzycy typu 1 i alternatywnych sposobów jej leczenia. Opieram się w tym najczęściej tylko na tym co usłyszałem lub przeczytałem i niekoniecznie poddaje te informacje intelektualnej obróbce zanim je umieszczę na mojej stronie.

Nie ponoszę odpowiedzialności za rzetelność i dokładność zamieszczonych tutaj informacji. Nie ponoszę również odpowiedzialności za linki i nie ponoszę odpowiedzialności za treści zawarte na tych stronach, do których te linki prowadzą.

Nie pozwalam kopiować, powielać – nawet wycinkowo zawartych tutaj postów i informacji.

Nie ponoszę również odpowiedzialności za rzeczy o których zapomniałem, że trzeba je wykluczyć z odpowiedzialności w disclaimerze.

Przede wszystkim jednak:

UWAŻAM, ŻE INSULINOTERAPIA JEST JEDYNYM SPOSOBEM LECZENIA CUKRZYCY TYPU 1 I KAŻDY CHORY POWINIEN POZOSTAWAĆ POD OPIEKĄ DIABETOLOGA I KONSULTOWAĆ Z NIM WSZELKIE POMYSŁY ZMIANY LECZENIA, NAWET TAKIE KOMPLEMENTARNE DO INSULINOTERAPII, JAK ZMIANA DIETY, SUPLEMENTACJA WITAMINĄ D, PSYCHOTERAPIA I TYM PODOBNE!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s